Sylvania – F18T8CW/K28 – 23028 – 18W – 4200K
60 CRI – T8 – Bi-Pin – 28″ – Cool White – Fluorescent
5 in stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 1 × 1 in |
Sylvania, F18T8CW/K30, 23030, 18W, 4200K
60 CRI, T8, Bi-Pin, 30″, Cool White, Fluorescent
34 in stock
Sylvania, F18T8CW/K26, 23027, 18W, 4200K
60 CRI, T8, Bi-Pin, 26″, Cool White, Fluorescent
39 in stock